Firmy partnerskie
 
login
hasło
Strona główna Logowanie Kontakt Mapa strony
 
Witamy
Firma EkoTechnika istnieje od 1997 roku. 
Stanowimy zgrany zespół specjalistów z dziedziny automatyki przemysłowej. 
Jesteśmy firmą projektowo – wykonawczą specjalizującą się w systemach pomiarowych, sterowania PLC i wizualizacji HMI oraz SCADA. 
Nasi dotychczasowi klienci pochodzą z branży wodno – ściekowej różnych gałęzi przemysłu. 
Działaniami obejmujemy całą inwestycję, od projektowania po rozruch i serwisowanie. 
Instalacje projektowane przez nas są zawsze nowatorskie technicznie.
Opieramy się na urządzeniach renomowanych firm tj.: WAGO, Siemens, GE, Wonderware, Korenix, Satel, Mitsubishi, Pro-Face,  Rittal, EATON, Danfoss, Dosapro Milton Roy.
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dokonaniami 
i przyłączenia się do grona zadowolonych klientów.

Grzegorz Grudzień - Szef Zespołu

 
 
 
Aktualności

FIAT Tychy - hala neutralizatora ścieków

Fiat Tychy - Fenice czerwiec 2008 Przystępujemy do rozruchu sterowania i wizualizacji neutralizatora ścieków dla Fenice Poland. Zadanie bardzo wymagające, gdyż wszystko odbywa się na żywym organizmie, czyli na podczyszczalni ścieków pracującej całą dobę. Klient oczekuje systemu o dużej niezawodności, z powodu braku możliwości zbuforowania napływających ścieków. Mamy nadzieję, że sprostamy tym niełatwym wymaganiom.

NOWA SIEDZIBA EKOTECHNIKI

Z wielką radością pragniemy ogłosić, iż firma EkoTechnika zmieniła swoją siedzibę, 
na lokal bardziej odpowiadający naszym potrzebom bieżącym i planom rozwojowym.
Nowy adres to ul. Olechnowicza 2 w Lublinie. 
Pozostałe dane kontaktowe pozostały bez zmian. Serdecznie zapraszamy 
do odwiedzenia nas. Niebawem uroczyste otwarcie z udziałem firm partnerskich.

Certyfikacja Ekol-Unicon

Pragniemy podzielić się nowiną, że firma EkoTechnika jako jedna z 8 w kraju i jedyna w regionie została uhonorowana certyfikatem autoryzacji firmy EKOL-UNICON na wykonywane przez nas prace serwisowe i rozruchowe. Wręczenie certyfikatu miało miejsce w hotelu Polichno na corocznej konferencji firm współpracujących z Działem Serwisu EKOL-UNICON. Jesteśmy wdzięczni za wyróżnienie potwierdzające wysoki poziom oferowanych przez nas usług.
AQUA Bielsko-Biała Ujecie Wody w Kobiernicach

A oto najnowsza instalacja automatyki. Koagulacja wody pitnej. Zakresem działań objeliśmy: kompletną dokumentację projektową, dostawę szafy automatyki - naszej produkcji wraz z oprogramowaniem, dostawę mierników Milton Roy Europe oraz Hach-Lange. Wszystko zamontowane i uruchomione. Instalacja jest w trakcie kilkumiesięcznych testów technologicznych. Jak na razie spisuje się doskonale. Już osiągnęła zakładane wyniki technologiczne.

06.02.2008r.


Instalacja dozowania hydrazyny w Elektrowni Pomorzanin

Na zlecenie firmy UNITEX wykonaliśmy system automatyki do instalacji roztwarzania i dozowania hydrazyny. Układ zamontowano na terenie Elektrowni Pomorzani w Szczecinie. Szybka realizacja i kolejny zadowolony choć odległy klient. I tym wdrożeniem zakończylismy prace w 2007 roku 

Oczyszczalnia w Siennicy Różanej już gotowa

Właśnie zakończyliśmy pracę nad systemem automatyki dla oczyszczalni ścieków
w Siennicy Różanej. Układ opiera się na sterowniku PLC firmy GE Fanuc 28 punktowym, panelu graficznym dotykowym QiuckPanel i tablicy synoptycznej naszego projektu. Oczyszczalnia jest już po etapie rozruchu technologicznym i daje doskonałe rezultaty. Więcej opisów i zdjęć o instalacji w dziale realizacje. « poprzednia strona  1 2   


 
EkoTechnika, 21-040 Świdnik, ul. Kwiatowa 12, tel/fax (081) 44-17-005
 
Wszelkie Prawa Zastrzeżone EkoTechnika © 2007, design make.pl