Firmy partnerskie
 
login
hasło
Strona główna Logowanie Kontakt Mapa strony
 
Witamy
Firma EkoTechnika istnieje od 1997 roku. 
Stanowimy zgrany zespół specjalistów z dziedziny automatyki przemysłowej. 
Jesteśmy firmą projektowo – wykonawczą specjalizującą się w systemach pomiarowych, sterowania PLC i wizualizacji HMI oraz SCADA. 
Nasi dotychczasowi klienci pochodzą z branży wodno – ściekowej różnych gałęzi przemysłu. 
Działaniami obejmujemy całą inwestycję, od projektowania po rozruch i serwisowanie. 
Instalacje projektowane przez nas są zawsze nowatorskie technicznie.
Opieramy się na urządzeniach renomowanych firm tj.: WAGO, Siemens, GE, Wonderware, Korenix, Satel, Mitsubishi, Pro-Face,  Rittal, EATON, Danfoss, Dosapro Milton Roy.
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dokonaniami 
i przyłączenia się do grona zadowolonych klientów.

Grzegorz Grudzień - Szef Zespołu


Aktualności

Oczyszczalnia Ścieków w Sułkowicach

Kolejna zrealizowana kompaktowa oczyszczalnia ścieków, tym razem w Sułkowicach w Gminie Chynów zlokalizowana przy Zakładzie Kynologii Policyjnej czy tam, gdzie urodził się i wychował Pies Cywil i Szarik.

Oczyszczalnia Ścieków w PIŃCZOWIE

Zakończono prace modernizacyjne dotyczące wszystkich branż. Jako EkoTechnika realizowaliśmy pełen zakres prac elektrycznych SN, NN i AKPiA.

Stacja Uzdatnia Wody i oczyszczalnia ścieków dla Kopalni Bogdanka

Firma EkoTechnika zakończyła prace nad tworzeniem sterowania dla nowo powstałej Stacji Uzdatniania Wody i oczyszczalni ścieków dla Kopalni "Bogdanka".

Zmiana siedziby firmy

Z przyjemnością informujemy, że z 1 dniem miesiąca lutego 2012 roku nasza firma  
zmieniła swoją siedzibę. Z dotychczasowej mieszczącej się w zatłoczonym Lublinie  
na spokojną lokalizację w Świdniku.  
 
Nowy adres:  
EkoTechnika Grzegorz Grudzień  
21-040 Świdnik  
ul. Kwiatowa 12
 
 

Ekotechnika certyfikowanym SREBRNYM PARTNEREM firmy ASTOR

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że firma EkoTechnika została zakwalifikowana do programu certyfikacji Partnerów firmy ASTOR na rok 2009. Zakres certyfikacji obejmuje systemy sterowania. Jesteśmy wdzięczni za takie wyróżnienie, gdyż jest ono potwierdzeniem wysokiego poziomu wiedzy inżynierskiej potrzebnej do tworzenia aplikacji automatyki z zastosowaniem sterównikow PLC firmy GE Fanuc. 

Oczyszczalnia w TRAWNIKACH

Trawniki - panelOczyszczalnia w Trawnikach przekazano do rozruchu technologicznego. 
Czas na wpracowanie się osadu czynnego oraz ostatnie poprawki w sterowaniu i  technologii. System szyty na miarę doceniają technolodzy w wrocławskiego CCM. Do ostatniej chwili mamy możliwość modyfikacji zarówno ekranów panela, jak i programu w sterowniku PLC. Dbałość o szczegóły i zrozumienie technologii daje możliwość stworzenia systemu idealnie dopasowanego do potrzeb klienta.
FIAT AUTO POLAND Tychy

Rozruch neutrolizatora ścieków w FIAT AUTO POLAND w Tychach zakończony. Wraz z głównym wykonawcą firmą DEMPOL-ECO sprostaliśmy zadaniom. Realizacja zadania przy tak dużej zmienności jakościowej i ilościowej ścieków przemysłowych z całego zakładu, dostarczała niemało problemów. Sukces tym pełniejszy, że założenia technologiczne udało się zrealizować.  Kolejna bardzo ważna referencja na liście zrealizowanych instalacji.
CERTYFIKAT Integrator Systemów ASTOR

Firma EkoTechnika została uhonorowana tytułem Integrotor Systemów ASTOR przyznanym za długoletnią współpracę popartą wieloma wdrożeniami. Cieszy fakt, że kolejny nasz partner zapragnął zacieśnić współpracę i promować naszą firmę jako godnego polecenia wykonawcę systemów automatyki opartej o sterowniki GE Fanuc i systemy wizualizacji Wonderware. 
  1 2  następna strona »


 
EkoTechnika, 20-491 Świdnik, ul. Kwiatowa 12, tel/fax (081) 44-17-005
 
Wszelkie Prawa Zastrzeżone EkoTechnika © 2007, design make.pl